Contactformulier

Met het contactformulier kunt u snel contact met ons opnemen.





    Contactgegevens

    Taalbrug Junior Hoofdlocatie

    Toledolaan 3 | 5629 CC Eindhoven | info@taalbrugjunior.nl | 040 79 000 90

    Taalbrug Junior Helmond

    Hortensialaan 87 | 5701 WL Helmond | 040 79 000 90

    Taalbrug Junior Venlo

    Vijverhofstraat 4 | 5913 TV Venlo | 040 79 000 90

    Aanmeldpunt

    Toledolaan 3 | 5629 CC Eindhoven | aanmeldpuntcluster2@taalbrug.nl | 040 79 000 90 (optie 2)

    Algemeen directeur Taalbrug Junior

    Sanne de Rooy | s.derooy@taalbrugjunior.nl

    Hoofd Facilitaire dienst

    Bart Willemsen | b.willemsen@taalbrug.nl

    Directieleden Ambulante Dienstverlening

    Yvonne Verkooijen | y.verkooijen@taalbrugjunior.nl
    Jolanda van Renterghem | j.vanrenterghem@taalbrugjunior.nl

    Directieleden Taalbrug Junior Eindhoven

    Maartje van Lieshout | m.vanlieshout@taalbrugjunior.nl
    Janneke Renders | j.renders@taalbrugjunior.nl
    Annemarie Lavrijssen | a.lavrijssen@taalbrugjunior.nl

    Directieleden Taalbrug Junior Helmond

    Yvonne van Gils | y.vangils@taalbrugjunior.nl
    Bram Loonen | b.loonen@taalbrugjunior.nl

    Directieleden Taalbrug Junior Venlo

    Inge Luijben | i.luijben@taalbrugjunior.nl
    Linda Derks | l.derks@taalbrugjunior.nl

    Bestuurder Vitus Zuid

    Theo van Munnen | t.vanmunnen@vituszuid.nl

    Externe vertrouwenspersonen

    J. Homminga | 06 25 56 02 02
    Marjolijn Weijmans | 06 34 71 33 66

    Interne contactpersonen

    Bram Loonen
    Gabi van de Ven | locatie Eindhoven
    Inge Jeurissen | locatie Helmond
    Ilse Velter | locatie Venlo

    Klachtenfunctionaris

    M. Jenniskens | 06 15 65 29 39 | m.jenniskens@vituszuid.nl

    Externe klachtencommissie

    www.onderwijsgeschillen.nl

    Inspectie van het onderwijs

    0900­1113111

    GGD Brabant-Zuidoost

    Postbus 8684 | Clausplein 10 | 5605 KR Eindhoven | www.ggdbzo.nl/ouders |
    088 0031 414

    GGD Limburg-Noord

    Postbus 1150 | Drie Decembersingel 50 | 5900 BD Venlo | www.ggdlimburgnoord.nl | 088 1191 111